Vítejte. Poznámka: Naše webové stránky budou brzy přepracovány kvůli aktuálním regulačním požadavkům a novým obchodním prioritám.

 
F.H.S. Future High Solutions Corp.,
odštepný závod (“F.H.S.”)

je mezinárodně orientovaná společnost působící v Evropě již od roku 2016. Ze strategických důvodů jsme se zaregistrovali v České republice. Specializujeme se na jedinečné špičkové produkty v EU, které splňují vysoké standardy. Náš F.H.S. tým nabízí odbornou podporu ve výběru IT produktů I produktů v oblasti kanalizačních technologií ve spolupráci s jednou významnou firmou. Tato firma je jedním ze špičkových mezinárodních výrobců v této oblasti. Jsme pravidelně odborně proškolováni, plynule hovoříme 6 jazyky a úzce spolupracujeme s výrobci na mezinárodní úrovni. Nabízíme Vám vysoce kvalitní výrobky za dobrou cenu v poměru k výkonu.

 

F.H.S. je výrobcem čisticích prostředků pro profesionální/komerční uživatele

 
Velkoobchod/maloobchod s komerčními čisticími prostředky - Roztoky na odlučování tuků a olejů - Dezinfekční prostředky
Celoevropsky uznávaný certifikovaný specialista na odlučovače tuků a olejů: DIN EN 1825, část 1 a 2 a také DIN 4040 - 100 DIN EN 858, část 1 a 2 a také DIN 1999 - 100 Jedinečný prodejní argument pro řešení lapač tuku a odlučovačůoleje

Rádi Vám pomůžeme, pokud máte nějaké dotazy ohledně některého z našich špičkových produktů, nebo potřebujete pouze konzultaci, chcete se dozvědět něco o našich službách, nebo máte dotaz ohledně naší společnosti.

Ať už potřebujete jediný produkt nebo kompletní IT řešení, máme pro vás to správné řešení za přijatelné ceny. Cílem F.H.S. je poskytnout vám prvotřídní profesionální službu.

 

 

F.H.S. Future High Solutions Corp., odštepný závod

Biskupcova 1845/79, Žižkov, 130 00 Praha 3

Phone.: +49 1512 2710863

WhatsApp: +49 1512 2710863

Česká republika