Vítejte ve společnosti Lenovo produktů

 
Vyberte si
a kontaktujte nás

My F.H.S. Future High Solutions Corp nabízíme Vám řadu Business-Line PC a DCG zařízení.

 

Podle možností konfigurace vám poskytneme individuální nabídku v písemné podobě. Po obdržení všech informací od vás Vám můžeme poskytnout speciální nabídku. Můžete si být jisti, že získáte profesionální podporu v oblasti IT.

 

Produkty společnosti Lenovo

Kliknutím na banner otevřete všechny produkty:

 

Example Page

Poznámka:

Společnost F.H.S. Future High Solutions Corp si vyhrazuje právo kdykoliv a bez upozornění změnit nabídku produktů nebo specifikace. Zobrazené modely jsou pouze ilustrační. F.H.S. Future High Solutions Corp. neodpovídá za typografické nebo fotografické chyby. Zadané informace nemají smluvní účinek. Nabídky jsou platné pouze v písemné formě a jsou závislé na dostupnosti. Propagace může být zrušena nebo změněna bez předchozího upozornění. Poraďte se s místním zástupcem F.H.S. Future High Solutions Corp. pro informace o nabídkách, které jsou k dispozici ve vaší oblasti. Lenovo ™, logo Lenovo ™, ThinkCentre, ThinkPad, ThinkPlus, ThinkVision, ThinkStation, ThinkServer, ThinkVantage a System x jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Lenovo ™. Jiné jména a značky mohou být nárokovány jako majetek ostatních.

 

Jsme tu vždy pro vás

 
BEZ OHLEDU NA TO,
KDE A KDY....

Rádi Vám pomůžeme kdykoliv, pokud máte nějaké dotazy ohledně jednoho z našich špičkových produktů, potřebujete konzultaci, chcete vědět něco o našich službách nebo máte otázky na naši společnost?

Ať už potřebujete jediný produkt nebo kompletní IT řešení, máme pro Vás to správné řešení za rozumné ceny. Účel F.H.S. je poskytnout vám přátelskou, přiměřenou, profesionální a prvotřídní službu.

 

Samozřejmě máme také zkušenosti s projektem.

Zájem o nabídku Lenovo?

 
Pro více informací kontaktujte nás:

PC's / Server

Kontakt

Lenovo

55000

zaměstnanců

160

zemí

202

z globálního seznamu TOP 500

 

Partnerství

 
Máte zájem o spolupráci s námi?
Jako OSVČ?

Ahoj,

máte zájem nabídnout nové špičkové produkty na trhu? Nabízíme je na českém, slovenském, polském, maďarském trhu a v dalších zemích. Pokud jste profesionální osobou a chcete nabízet výrobky high-tech, neváhejte a kontaktujte nás. Zašlete nám krátký email ohledně své dosavadní činnosti, kontaktní údaje, telefonní číslo a samozřejmě kopii živnostenského listu. Existují i další možnosti jak s námi spolupracovat.

 

Neposkytujeme MLM, pojištění nebo něco takového, ale nabízíme špičkové profesionální produkty na mezinárodním trhu.

 

Všechny vaše informace zůstávají důvěrné a nebudou se používat k spamování.

 

Těšíme se na vás. Po obdržení vašeho zájmu si domluvíme osobní schůzku v Praze.

 

Co vám můžeme nabídnout?

 
Nadprůměrný příjem
Nezávislost

Je možné dosáhnout velmi dobrého pravidelného příjmu.

Zájem o spolupráci s námi?

 
Pro více informací kontaktujte nás:

Partnerství

Kontakt